Skip to main content

Wybierz rodzaj diety

By 23 listopada, 2023Jak to działa4 min read

Nasze diety

Numer 1 w Polsce
Nasz bestseller

Dieta Low FODMAP

od 86zł / dzień

Dieta Low FODMAP pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała i ogólnej poprawie stanu zdrowia. Odpowiednio skomponowana, bilansuje dzienne zapotrzebowanie organizmu na niezbędne składniki odżywcze, regulując mikrobiom jelitowy i funkcjonowanie układu odpornościowego.

Dieta Poprawa Płodności

od 90zł / dzień

Dieta dla płodności z każdym rokiem coraz bardziej zyskuje na popularności. Co najmniej 40% niepłodnych par korzysta z podstawowej, a ok. 60% ze specjalistycznej opieki zdrowotnej , która w swoim holistycznym podejściu powinna brać pod uwagę nie tylko terapię hormonalną czy psychologiczną, ale również, a może i przede wszystkim stosować odpowiednią dietę.

Dieta Karmiąca Mama

od 78zł / dzień

Kobiety muszą pamiętać, aby ich dieta była zbilansowana. Co prawda nie ma to znaczącego wpływu na skład mleka, ma jednak duże znaczenie dla zdrowia karmiącej mamy. Nieprawidłowe żywienie może bowiem prowadzić do niedoborów pokarmowych żywicielki.

Dieta Niski Indeks Glikemiczny

od 72zł / dzień

Dieta o niskim indeksie glikemicznym jest także nazywana dietą cukrzycową. Polega na spożywaniu produktów i potraw, które mają niski indeks glikemiczny. Taki zabieg ma na celu w głównej mierze profilaktykę zaburzeń gospodarki węglowodanowej oraz insulinowej.

Dieta Codzienna

od 62zł / dzień

Dieta codzienna oparta jest o indywidualne zapotrzebowanie na proteiny, węglowodany i zdrowe tłuszcze ? wartość kaloryczna to tylko skutek uboczny przygotowywania jedzenia ze zdrowych produktów w oparciu o makro składniki.

Dieta Premium

od 80zł / dzień

Jedzenie powinno sprawiać przyjemność, a więc ważne jest nie tylko to, czy dostarczasz organizmowi odpowiednią ilość makro i mikro składników, ale też, czy jesz to, co lubisz. Obiad nie musi zawierać marchewki, ponieważ jest dobrym źródłem witaminy

Dieta Wege + Fish

od 77zł / dzień

Jesteś na diecie wegetariańskiej? Nie jesz mięsa? Chcesz jednak zadbać o swój organizm, aby otrzymywał niezbędne składniki odżywcze do prawidłowego funkcjonowania? Dieta wegetariańska to 5 zbilansowanych, pełnowartościowych posiłków, w których nie znajdziesz mięsa.

Dieta Sportowa

od 76zł / dzień

Prowadzisz aktywny tryb życia? Uprawiasz sport zawodowo lub rekreacyjnie? Chcesz wspomóc się dietą i osiągać jeszcze lepsze wyniki oraz cele? Dieta sportowa to indywidualnie opracowany plan żywieniowy

Dieta Ketogeniczna

od 78zł / dzień

Dieta Keto charakteryzuje się ograniczeniem węglowodanów do minimum i zwiększeniem ilości tłuszczów w diecie. Aż 80% kalorii pochodzi właśnie z tłuszczów, które stanowią podstawę tej diety. Dzięki tej diecie zrzucamy szybko zbędne kilogramy.

Dieta Lactose & Gluten free

od 76zł / dzień

Specjalnie dla Ciebie stworzymy dietę, która będzie odpowiadała Twoim indywidualnym wyjątkowym potrzebom. Dieta gluten & lactose free skierowana jest do osób, które nie tolerują zarówno glutenu i laktozy lub z innych względów chcą wykluczyć je ze swoich posiłków.

Dieta Lactose Free

od 70zł / dzień

Podstawą diety bezlaktozowej jest eliminacja z codziennego jadłospisu mleka krowiego oraz produktów pochodnych. Dieta przeznaczona jest dla osób z brakiem bądź niedoborem enzymu laktazy. Ich organizm nie toleruje laktozy, czego objawami są m.in.: wzdęcia, bóle brzucha, wymioty, biegunka i wydalanie dużej ilości gazów.

Dieta Gluten Free

od 70zł / dzień

Twój organizm nie toleruje glutenu? A możesz chcesz wykluczyć gluten ze swojej diety z innych względów? Niezależnie od tego, jakie są Twoje motywacje, dołożymy wszelkich starań, aby przygotować dla Ciebie dietę gluten free zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem kalorycznym.

Created with Love Instagram

Created with Love Instagram

Created with Love Instagram

Created with Love Instagram

Created with Love Instagram

Leave a Reply